MOJA HISTORIA

TO JEST WŁAŚNIE ILUZJA

W iluzji tkwi tajemnica i zagadkowość, które sprawiają, że otaczająca nas rzeczywistość nabiera bajkowych kolorów. Zdumienie, niepewność i zachwyt publiczności powodują to, że nie wyobrażam sobie życia bez dzielenia się z ludźmi iluzją. Bajkowy świat jest mi bliski od samego początku mego istnienia. To niesamowite jak wiele dobrego otrzymałem od Boga dzięki podążaniu drogą marzeń! Jako szczęśliwy iluzjonista pragnę dzielić się z Wami tym, co potrafię najlepiej i co wypływa prosto z mojego serca.

To więcej niż pasja czy praca – to prawdziwe posłannictwo, które pozwala mi przywracać uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych, rozbudzać wyobraźnie oraz kreować marzenia, bez których życie byłoby zdecydowanie uboższe. Na moich występach możecie zobaczyć iluzję, ale także niestandardowe, magiczne show w wersji kabaretowej, gdzie nie tylko pokażę Wam rzeczywistość z innej strony, ale także wywołam niejeden uśmiech. Zaprezentuję tradycyjne triki jak znikające wstążki pojawiające się u widza w kieszeni, odgadywanie wybranych kart, ale także te większego kalibru np. uwalnianie z kajdan, wyczarowanie śniegu na scenie, rozmnożenie butelek martini z 1 do 8! Spektakle cechują się niesamowitą interaktywnością. Kontakt z widownią – Wami, jest tym, co kocham.

MOJA MISJA

Już jako mały chłopiec fascynowałem się światem iluzji. Przekonany o tym, że czarowanie to droga mojego życia robiłem wszystko, by dopiąć swego. Cóż można dać człowiekowi piękniejszego od wiary w to, że marzenia są tak blisko? Misją mojego życia jest dawanie ludziom uśmiechu, nadziei i świadomości, że nawet rzeczy z pozoru niemożliwe mogą stać się rzeczywistością! Wierze, że ludzie i świat potrafią walczyć o marzenia!

Mając złote serce, staram się wspierać różnorakie fundacje i pomagać innym, szczególnie tym najmłodszym. Pragnę pokazywać, jak bardzo ważna jest pomoc i jakie są z niej korzyści dla obu stron. Współpracuję z fundacjami takimi jak: Mam Marzenie, Iskierka, Herosi. Miałem okazję występować w przeróżnych miejscach – szpitalach, domach dziecka czy więzieniach. Moje występy miały na celu uświadomienie ludziom, że niemożliwe jest możliwe. Nie ma żadnych granic. Podczas mojego show jesteś zaproszony do innego, wyjątkowego świata. Świata iluzji, w którym niejedno Cię zaskoczy i zaintryguje.

ZOBACZ MOJĄ OFERTĘ